תקנים

בידוד טרמי מושלם לחלונות עץ

בידוד טרמי הוא הבון טון של השנים האחרונות, בניה ירוקה החוסכת שימוש באמצעי חימום או קירור דואגת לכדור הארץ וגם לכיס שלכם.
אמצעי בידוד טרמיים מפחיתים בצורה משמעותית את עליות החימום או הקירור בכל בית.
חום מטבעו נע ממקומות חמים לקרים לכן בקיץ הוא ינסה להיכנס ובחורף לצאת החוצה מטרת הבידוד היא למנוע מעבר של חום וקור ובכך למנוע בזבוז של אנרגיה מיותרת.
בידוד נמדד במדד U הקובע מהי רמת המינימום הנדרשת כדי שהמוצר יהיה יעיל ומבודד בארץ נושא הבידוד עדיין לא מעוגן בחוק כמו באירופה שבה כל מוצר נושא תו תקן בידוד.
חלונות העץ שלנו מיוצרים במפעל שלנו באירופה ועומדים בתו תקן U מחמיר.

ייצור חלונות עץ בתקינה ירוקה

בנגה נגרות אנחנו מאמינים ששמירה על כדור הארץ היא ערך עליון לשם כך  אנחנו משתמשים בייצור חלונות העץ  ותריסי העץ שלנו בטכניקות מיוחדות על מנת לנצל את העץ ולמנוע בזבוז מיותר של המשאב החיוני.
ניצול גזע העץ המקסימאלי דורש טכניקת עבודה שונה של חיתוך הגזע לפרוסות דקות והדבקתן אחת לשנייה באמצעות דבקים ירוקים שלא פוגעים בסביבה.

תהליך הפריסה מאפשר שימוש מבוקר בעץ ובדיקה מעמיקה של מצב הגזע הכוללת לחות העץ ואת מצבו הפנימי למניעת סדקים.
חומרי השימור וההדברה בהם אנחנו משתמשים בנגה נגרות מומלצים לשימוש ונושאים כולם את התווית הירוקה המעידה על הקפדה על איכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ.

העץ שלנו גדל קרוב למפעל בתווך של 50 קילומטר בכך אנחנו מצמצמים את השימוש במשאיות להובלתו אל המפעל.
הליך הצביעה שלנו כולל שבע שכבות צבע להגנה על העץ ולצביעה עמוקה כולו נעשה בצבעים ירוקים על בסיס מים ללא כימיקלים, שאינם נדיפים ובכך מונעים פגיעה באוזון.

צבע על בסיס מים מיטיב עם העץ ונספג בצורה אחידה לעומת צבעים על בסיס טרפנטין המזיקים לעץ לטבע ולבני האדם.

בידוד אקוסטי לחלונות עץ

בעולם מודרני אורבני  האקוסטיקה הופכת לחלק חשוב מאיכות חיי הדיירים, בעשורים האחרונים מרכזי הערים הפכו למטרד אקוסטי והפכו את החיים לבלתי נסבלים לדיירים.
החלונות מהווים את המקור הפוטנציאלי העיקרי לחדירת רעשי הרחוב לתוך הבית פנימה, ועל כן נדרשת בהם רמת בידוד אקוסטי גבוהה.

אקוסטיקה מוגדרת בדציבלים. לפי התקנות בארץ נדרש מינימום הפחתה של 24 דציבלים בכל מבנה. חומרים אקוסטיים בהם משתמשים במסגרות החלונות אינן מספקות את דרישות האדרכלים והדיירים.

בנגה נגרות אימצנו בחלונות העץ שלנו מינימום הפחתה של 32 דציבלים על ידי הדבקת זכוכית כפולה או משלושת ,דרוג בעץ והדבקת גומיות כפולות אוטמות רעש וגיליוטינה אקוסטית.

בנגה אנחנו מאמינים בעיצוב מושלם עם פתרונות מעשיים ששומרים על השקט שלכם.

מערכות נעילה לחלונות עץ

מערכת נעילה בחלונות מודרנית מספקת ביטחון לדיירים.
הצורך לחוש מוגן ועדיין לגור במרחב נעים אסתטי ומודרני דורשת מאיתנו לספק לכם את המצר המושלם שיגן עליכם מחדירה של החוץ לפנים.
נעילת החלון כנגד המשקוף על ידי לחיצה ואטימה מאפשרת לכם מרחב סגור הרמטית המספק לכם ובאתה העת מגן עליכם מפני כניסה של מים ורוח ושומר על חסימה של רעשי הרחוב.
נגה נגרות מספקת לכם תריסים וחלונות בנעילה היקפית ודלתות לפי דרישת הלקוח בנעילה היקפית או בירחית רב נקודתית

ייצור חלונות עץ, תריסי עץ ודלתות

בנגה נגרות אנחנו מייצרים עבורכם לפי דרישה חלונות עץ, תריסי העץ, המשקופים הדלתות והידיות במפעל שלנו שנמצא באירופה.

המפעל, שוכן באזור שבו גדלים עצי האלון הטובים באירופה וכולל יער בו מגדלים את העצים, מנסרה, תנורי ייבוש, מחסני עץ, מחלקת ייצור, מצבעה ואריזה.

במפעל שלנו עובדים 240 פועלים בשתי משמרות כדי לעמוד בלוחות הזמנים ולספק ללקוח את המוצרים בזמן.

מתוקף היותו באירופה המפעל עומד בתקנים המחמירים של האיחוד האירופאי ובבדיקת איכות קבועות שמבטיחות לכם את המוצר האיכותי ביותר.

הזכוכית במפעל מקורה מצרפת, הגומיות האיכותיות שלנו מגיעות מאוסטריה, צירים ופרזולים אנחנו מייצרים לפי בקשה מיוחדת גם כן באירופה ומנועי התריסים שלנו מגיעים מחברת התריסים SOMFY החברה הטובה בעולם.

צוות המהנדסים שעובד במפעל מקפיד על איכות גבוה ועמידה בתקנים ובדרישות שלכם.