בואו אלינו עם רעיון ואנחנו נהפוך אותו למציאות

נגה נגרות  החברה היצרנית לחלונות עץ הטובים והמתקדמים ביותר בעולם. נגה מעצבת, מייצרת, משמרת ומשחזרת חלונות עץ ותריסי עץ המותאמים לרצון הלקוח תוך שמירה על איכות גבוהה מאד בייצור בהרכבה ובחומרי הגלם.
הקפדה על בידוד, עמידות גבוהה של העץ, טיפול מכין, צביעה והתאמת המוצר לתנאי האקלים בארץ ותקנים בינלאומיים מחמירים, הנם בבסיס העבודה שלנו.

הניסיון העשיר שלנו בטיפול במבני שימור לפי דרישות מחמירות ובשחזור מדויק של מבני עבר הביא אותנו למצוא טכניקות טיפול בעץ כדי להעניק לו את המראה העתיק ולהגן עליו לשנים ארוכות בלי לוותר על  יתרונות הבניה המודרנית.

בנגה נגרות אנחנו שמים דגש על הפרטים הקטנים כדי לספק ללקוח הסופי את המוצר לפי דרישתו .אנחנו רואים בחלונות העץ והתריסים שלנו אומנות ייחודית המתאימה ללקוחות עם דרישות גבוהות לעיצוב, לגימור ולהתקנה.

נגה נגרות מחזיקה בבעלותה מפעל באירופה העומד בתקנים מחמירים של האיחוד האירופאי ובו מייצרים עבור הלקוחות את כל האלמנטים הדרושים לשחזור משלב העיבוד ועד למוצר הסופי.

המפעל מאפשר לנו לייצר חלונות, תריסים, דלתות, תיבות דואר וכל קו עיצובי שקיים בתכנית המקורית של הבניין כמו גם לייצר עבורכם כל פנטזיה שנרקמת עבור מבנה חדש.

נגה נגרות מאמינה בשמירה על כדור הארץ. במאבק למענו החלטנו להתאים את כל מערך הייצור ההפצה וההתקנה שלנו לתנאי היצור הירוקים המחמירים.
משלב גידול העץ דרך עיבוד הגזע הדבקתו וצביעתו אנחנו מקפדים להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה שאינם פולטים רעלים וכימיקלים לאטמוספירה ועומדים בכל הסטנדרטים הירוקים של האיחוד האירופאי.

ההקפדה על תקני איכות מחמירים אירופאים, מאפשרת את פעילותנו הן בארץ והן מעבר לים. אנו פועלים במדינות שונות באירופה ובארה"ב על ומספקים ללקוחותנו בארץ ובחו"ל סטנדרט גימור גבוה ובלתי מתפשר.

בתים חדשים, בניינים משוחזרים, דלת עץ מרהיבה ומקורית, תיבות דואר מעץ, מעקות, בנגה נגרות העץ הוא אומנות, לא רק אמנות.